[gtranslate]

Контакти

ЯК ПОЧАТИ СПІВПРАЦЮ З ЕКОСУМКА

Про бренд Екосумка – український виробник сумок, блокнотів, фартухів, чашок із художніми принтами, настроєм та змістом. Ми працюємо, вкладаючи душу. Шукаємо ідеї, які знаходять відгук у серцях людей, вибираємо якісні матеріали та найкращих майстрів заради того “моменту екосумка”, в який хтось скаже: Як ти вгадав?! Що і як ми створюємо? екосумка створює товари в колаборації з талановитими ілюстраторами України. Для кого? Для тих, хто дарує подарунки із змістом. Собі та іншим. Для тих хто любить авторські речі. Для тих, хто шукає не мас маркет. Для тих, хто шанує зроблене в Україні. Для тих, хто любить висловлювати себе. екосумка – речі – це аксесуари, які підкреслять індивідуальність кожного – від особистості з тонкою душевною організацією до бешкетного хулігану. Як стати магазином-партнером та в чому вигоди співпраці з екосумкою? Якщо у вас магазин подарунків, книг, стильної канцелярії чи аксесуарів, якщо ваші покупці цінують українське, “не мас маркет” і ви ретельно відбираєте свій асортимент – тоді ми готові дружити з вами. Наші товари добре продаються, перевірено на наших улюблених партнерах І ще з нами вигідно, бо ви:
  • отримайте якісні ексклюзивні речі з перших рук;
  • можете вибирати вигідну форму співпраці: викуп, реалізацію або дропшипінг;
  • можете розпочати з топових позицій, а потім і розширити лінійку – оновлення колекцій щонайменше 5 разів на рік;
  • якщо у вас онлайн-магазин – ви отримаєте маркетинговий супровід – якісні студійні фото для реклами, ідеї для акцій
  • офлайн-магазини безкоштовно можуть отримати брендовані стенди, підставки, воблери тощо.
Як ілюстратору заявити про себе в екосумку? Якщо ви ілюстратор і малюєте з душею та змістом, ми завжди готові співпрацювати на умовах:
  • виключне право на друк вашого малюнка на продукції екосумки
  • часткове право на друк принта з вашою готовою ілюстрацією
  • спільна розробка ідеї для ілюстрації та право екосумка на його друк
Ми віримо в те, що речі, створені в екосумках, можуть говорити, підкреслювати індивідуальність, навчати, мотивувати і піднімати настрій. Ми дуже ретельно стежимо за якістю, постійно створюємо нові колекції та з особливим трепетом ставимося до своєї продукції. Партнерів та ілюстраторів ми шукаємо з таким самим підходом до своєї справи. Відповідальних та душевних професіоналів. Швидше пишіть на пошту contact@eco-sumka.com.ua, нам уже не терпиться вам відповісти:) А якщо виникли питання – ми з радістю піднімемо слухавку за номером: +38 (098) 834-78-83

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Немає товарів у кошику.

ukUkrainian